CO JE OVODERM?

VAŠE KRÁSA SI ZASLOUŽÍ REGENERACI NAPROSTO PŘÍRODNÍM VÝBĚREM KRÉMU BEZ KONZERVANTŮ A PARABENŮ - SLOW AGE TERAPIE OVODERM

RYCHLE VYŽIVUJE PLEŤ CELÉHO TĚLA, ODSTRAŇUJE CELULITIDU PŮSOBÍ     PREVENTIVNĚ PROTI NÍ

Krém pro aktivní život

Krém je stvořen pro aktivní lidí a jejich volný čas, sport a turistiku. Rychle regeneruje pokožku po fyzických výkonech, chrání před mrazem, větrem a nepřízní počasí. Účinně regeneruje kůži po koupeli a opalování, vysoce hojivý při popáleninách nejenom sluncem. Zpevňuje pleť a činí ji pružnou a sametově hebkou.


Krém je stvořen ryzí přírodou

Jedná se o přírodní komplexní krém. Všechny komponenty pocházejí z nejčistší přírody a při jeho vytváření nebyly nikterak pozměněny. Léčivou a regenerační sílu mu dává pouze a jenom poměr a kombinace těchto látek. A to je výsledek vnuknutí, které přichází nezávisle na vůli člověka.

První receptura pochází od léčitelů ze Západních Karpat a je stará nejméně 150 let.

Omlazovací proměna kůže je téměř okamžitá, jelikož blahodárný lecitin se hluboko do kůže dostává pomocí kvalitního olivového oleje a esenciálních mastných kyselin obsažených v oleji a vaječném žloutku. Jelikož kůže patří k největším orgánům lidského organismu, tak výživové vlastnosti balzámu blahodárně působí na také další části těla.

Krém Ovoderm je 100% přírodní komplexní krém, který optimálně vyživuje pleť všemi biologickými aktivními látkami dle potřeb biochemických procesů kožních buněk.

Krém je vyroben dle prastaré receptury rodinné firmy Magister Matvikoff mezi jinými na bázi panenského olivového olej, vaječných žloutků, gemmoterapeutik a včelího panenského vosku, tak říkajíc je vytvořen přírodou bez jakýchkoliv parebenů a jiných umělých konzervačních látek. Krém obsahuje nejkvalitnější lecitin, minerální látky, esenciální mastné kyseliny, stopové prvky, vitamíny / hlavně pak vitamín E/ a minerály v poměrech v jakých je namíchala sama příroda.

Při natírání krému dochází k hlubokému pronikání do póru kůže a lepšímu okysličení kožních buněk, což brání vytváření dermatologických defektů, včetně novotvarových onemocnění. Lecitin rychle regeneruje pokožku a dává jí nezaměnitelnou vláčnost, přirozené lesk a celkové omlazení. Krém má vynikající hojivé účinky, také v případě popálenin a nejrůznějších ekzémů. Bakteriologické zkoušky Státního zdravotního ústavu prokázaly, že krém je vhodný pro alergiky a malé děti.

Rychlé omlazení pleti celého těla

A na konec trochu nadsázky:


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky